Email Marketing

A'dan Z'ye Dekorasyon

Benna Hool markamız altında A'dan Z'ye dilediğiniz tüm dekorasyon işlerinde donanımlı ve tecrübeli ekibimizle sizlerin ev, ofis, cafe, mekan gibi dilediğiniz tüm ortamın atmosferini ve çehresini değiştirmek için hazır bulunmaktayız.

Günümüzde dekorasyon denilince akla gelen ilk şey boya badana işlemleridir ve aslında durum öyle değildir. Biz Benna Hool olarak bu yaklaşımın çok üstünde çizgilerimizle müşterilerimize güzelliği özgünlük ve farklılıkla sunmaktayız. 

Boya, badana, iç-dış cephe uygulamaları, elektrik-su tesisatı, parke cila, seramik ve fayans, izolasyon, cam balkon, panjur, asma tavan, parke, duvar kağıdı gibi aklınıza gelebilecek tüm ev dekorasyon işlemlerini modern, yenilikçi, kalite odaklı hizmet kalitesiyle yerine getirmekte ve işi zamanında teslim etmekteyiz. 

Benna Hool’de tüm dekorasyon ve tadilat işleri iç mimarımız Sedat ARAS tarafından takip edilmektedir.

İç mimari çözümler ile evinizi baştan yaratmak için ilk adımı Benna Hool yetkilileri ile iletişime geçerek atın.

turkish escortrussian toкачественная посудачугунок

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.