Alçı Ustası

Alçı

Alçı işi ev ve iş yerlerinin duvar ve tavan kaplama malzemesi olarak tercih edilmektedir. Yanmaz ve dayanıklı bir malzemedir.

İnsan yaşam alanı için kullanımı uygun olan alçı iç mekan malzemelerinin başında gelir. Öte yandan bakteri üremesini engeller, kapalı alanlarda nem dengesini düzenler, ısı yalıtımını sağlar.

Benna Hool olarak yaşam alanlarınızın istediğiniz doğrultuda olması için alçı sıva hizmetini sağlamaktayız. Her türlü iç-dış cephede ve tavan uygulamalarında alçı işini başarıyla uygulamaktayız. Öte yandan alçı ve boya birbirini tamamlayan unsurlar olduğundan boyanacak alanın da önce temiz ve pürüzsüz olması sağlanmalıdır. Bunun için işinde tecrübeli ustalar tarafından önce boya uygulanacak zemine alçı çekilmesi gerekmektedir.

Evinizde alçı sıva işi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. keşif için gelen ekibimiz gerekli incelemeler yaptıktan sonra önce alçı işini başarıyla uygulamakta, ardından boya badana işlerini tamamlamaktayız. Alçı sıvanın yanında dilerseniz alçıpan da uygulamaktayız.

luxuryкупить резинукупитьBinary Option Signals review

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.