Alçıpan Ustası

Alçıpan

Alçıpan alçı levhadan oluşmaktadır. İki tarafı alçıdan yapılmış kağıt ile kaplı olan levha kullanılmakta, duvar veya asma tavan yapımında kullanılmaktadır.

Alçıpan hafiftir, yangına dayanıklıdır ve ses yalıtımı sağlar. Alçıpanın uygulanması kolay ve hızlıdır, bu da zamandan tasarruf sağlar.

Mekanlara ferah bir görünüm sağlamak için alçıpan sık kullanılan yöntemlerden biridir. Tavanda veya duvarda uygulanabilmektedir. Aynı zamanda asma tavan, duvar, TV ünitesi gibi işlemlerde de alçıpan uygulaması kullanılır. Alçıpan uygulamasını alanında uzman ustaların uygulaması oldukça önemlidir, işinin ehli ustalar tarafından uygulandığında malzeme ve zamandan tasarruf sağlanmış olur.

Benna Hool ustaları alçıpan uygulamasını başarılı bir şekilde uygulamaktadır, evinizin, mekanlarınızın veya iş yerlerinizin dekorasyonu için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mekanınızda istediğiniz dekora uygun alçıpanı gerekli incelemeleri yaptıktan sonra başarıyla uygular ve teslim ederiz. 

ayla singapore escortЗимние шины 260защитная пленка для планшетарагу в мультиварке

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.