Asma Tavan

Asma Tavan

Bir mekanın iç dekorasyonunda asma tavan önem arz eden unsurlardan biridir, diğer yüzeyler ve eşyalar daha küçük bir alan teşkil ederken tavan boş ve büyük bir alan olarak göze çarpar.

Asma tavan sayesinde tavandaki tesisat gizlenir, ayrıca pek çok unsur bir arada uygulanabilmektedir, akustik koşullar sağlanır, yangın dedektörü, aydınlatmalar bir arada kullanılabilir. 

Asma tavan ortama estetik bir görünüm kazandırır, mükemmel bir aydınlatma sağlar. Sadece ev değil çalışma ortamında da asma tavan önemli bir unsurdur. Havalandırmalar, yangın cihazları gibi sistemler asma tavana entegre edilebilmektedir. Asma tavanın uygulanacağı zaman düzeni sağlayabilmek amacıyla ortamın yapısına göre petek, vektörel, metal, alçı, camyünü gibi çeşitli mazlemeler kullanılır.

Asma tavan ortamın akustiğini düzenler, sesleri azaltarak ortamda bulunan kişilerin konforlu bir ortamda bulunmasını sağlar, kullanılmayan mekanlarda ise ısıtma ve soğutma giderlerini azaltmaya yardımcı olur.

Benna Hool olarak farklı malzeme çeşitliğine sahip olmanın avantajı ile deneyim ve bilgilerimizi,sizin istek ve doğrultularınızla birleştirerek mekanlarınızda istenilen estetik görünümü sağlamaya hazırız.

фитнес бикини украинынанабор сковородbinary strategyхарьков

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.