Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Mekanlarınızın en önemli tesisat işlerinden biri de doğalgaz ve kat kaloriferi tesisatlarıdır ve bunların yılda bir kez bakım yapılması gerekmektedir.

Kalorifer boruları ve kalorifer peteklerinin de yılda bir kez temizlenmesi kombi ve doğalgaz tesisatının ömrünü uzatır. Bu alanda işinde uzman kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Yıllık bakım yapılması ısınma maliyetlerini de düşüren etmenlerdendir. 

Mekanlarınıza doğalgaz sistemini de başarıyla döşemekteyiz. Mekanınızın abonelik işlemlerinden sonra ocak, doğalgaz sobası, kombi, şofben gibi tesisatları döşeyip test etmekteyiz. Mekanlarınızda tesisatın hangi güzergahtan geçeceği, kombinin nereye kurulacağı, peteklerin boyutlarının ne olacağı gibi hususlarda Benna Hool markamıza güvenebilirsiniz. Doğalgaz tesisatı, kombi montajı, kalorifer tesisatı, petek temizliği gibi hizmetler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bütün işlerimizde malzeme kalitesi ve işçilik firmamız için önemlidir, bu doğrultuda markamız alanında en başarılı firmalardan biri olmayı başarmıştır.

İstanbul Anadolu Yakası'nda doğalgaz tesisatı hizmeti için ücretsiz keşif yapmaktayız. Yaptırdığınız tesisat işlerinden sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsanız ekibimiz sorununuzu en kısa sürede giderecektir. Tesisat işleri sonrası desteğimiz devam etmektedir. Yaptığımız işlerde müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

apartments in miami for saleлетниекистисамопоміч

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.