Fayans

Fayans

Fayans uygulaması banyo, mutfak, wc, havuz gibi pek çok alanda binlerce farklı model ve boyutlarda tasarlanarak uygulanmaktadır.

Kolay temizlenme avantajına sahip olan fayans en çok ev mutfak ve banyolarında tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ile fayanslarda model çeşitlliği ve boyutlar artmıştır, bu da fayans yaptırmak isteyen kişilere daha fazla alternatif sunmaktadır.  

Islak alan olarak tabir ettiğimiz mekanlarda sadece zemine değil duvarlara da seramik ve fayans işi yapmaktayız. Mutfak duvarlarında seramik kullanımı ülkemizde şu anlık yaygın bir kullanıma sahip değildir, mutfak ıslak alan olarak değerlendirilmese de mutfakta yemek ve su buharı olması sebebiyle mutfaklar da ıslak alan sayılabilir, fakat mutfakların boydan boya fayans döşenmesi yerine belli bir bölgeyi fayansla döşeyerek muhafaza etmek daha doğru bir adım olacaktır.

Balkon ve teraslarda da fayans yaygın olarak kullanılmaktadır ve seramik malzemesi tercih edilmektedir, seramik bu alanlarda ısı kaybına engel olur ve gürültüyü de az geçirme gibi özelliğe sahiptir.

Ev dışında hastane, eczane, ofis gibi çalışma ortamlarında da fayans işlemi sıklıkla uygulanmaktadır, bu yerlerde ise üzerinde mikrop barındırmaması ve leke tutmaması bakımından seramik kullanılmaktadır. Biz de seramik ve fayans alanında Benna Hool olarak ön fizibilite çalışması yapıp ardından deneyimli kadromuzla hizmetinizde bulunmaktayız.

купить большую косметичкуcallgirl malaysiaлыжныйпланшеты какой лучше

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.