Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma tesisatı ile içinde yaşadığımız kapalı ortamda oksijenin azalıp karbondioksitin artması, sigara ve vücut kokularının artması gibi durumlarda zehirli gazlar ve ısı kazancı dışarı atılır, ortamdaki tozlar uzaklaştırılır.

Havalandırma konforlu bir yaşamın gereğidir. İçeride bulunan kötü hava dışarı atılmadan konforlu bir ortamdan söz edilemez.

İşte bu noktada havalandırma tesisatı devreye girer. Üstelik ortamın havalandırılması kişilerin sağlığı için de olumlu bir rol oynamaktadır. Mutfak havalandırması, kapalı otopark havalandırması, endüstriyel havalandırma en sık yaptığımız tesisat işlerinden bazılarıdır.

Kapalı ortamları havalandırmak için en sık kullandığımız ekipmanlar ise davlumbaz, fan, aspiratör ve klimadır. Havalandırma ile kapalı alana temiz hava akımı sağlanır. Havalandırma mekanik yollarla da yapılır, bunun için fanlar kullanılmaktadır, hava değişimin zorunlu olduğu yerlerde fan havalandırma yöntemini tercih etmekteyiz. Mutfakta ise davlumbaz havalandırma yöntemi kullanılmaktadır. Mutfağınıza davlumbaz kurulumunu da gerçekleştirmekteyiz.

курица грильapartments in miami for saleзаказать посудуGametrix JetSeat KW-905 True Sense

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.