Neler Yapıyoruz

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

A'dan Z'ye Dekorasyon

Benna Hool A'dan Z'ye dilediğiniz tüm dekorasyon işlerinde donanımlı ve tecrübeli ekibimizle sizlerin ev, ofis, cafe, mekan gibi dilediğiniz tüm ortamın atmosferini ve çehresini değiştirmek için hazır bulunmaktayız.

Boya

İster ev sahibi olun, ister kiracı, evinizin beğenilmeyen duvar sıvası, boyası gibi işlerde ihtiyacınız işini profesyonel yapan bir boya ustası olacaktır. Boya ustalarımız mekanlara doğru uygulama tekniklerini kullanarak kusursuz çalışmaktadır.

Alçı

Alçı işi ev ve iş yerlerinin duvar ve tavan kaplama malzemesi olarak tercih edilmektedir. Yanmaz ve dayanıklı bir malzemedir. İnsan yaşam alanı için kullanımı uygun olan alçı iç mekan malzemelerinin başında gelir.

Alçıpan

Alçıpan alçı levhadan oluşmaktadır. İki tarafı alçıdan yapılmış kağıt ile kaplı olan levha kullanılmakta, duvar veya asma tavan yapımında kullanılmaktadır. Alçıpan hafiftir, yangına dayanıklıdır ve ses yalıtımı sağlar.

Parke Cila

Parke cila işlemi dekorasyonda önem arz eden işlerden biridir. İşinde uzman parke ustalarının teknik donanıma sahip olmaları beklenmektedir ve Benna Hool olarak ustalarımız işi konusunda oldukça tecrübe sahibidir.

Fayans

Fayans uygulaması banyo, mutfak, wc, havuz gibi pek çok alanda binlerce farklı model ve boyutlarda tasarlanarak uygulanmaktadır. Kolay temizlenme avantajına sahip olan fayans çok tercih edilmektedir.

Dış Cephe

Yaşadığımız alanların dış cepheleri sadece yüzeyleri ile ön plana çıkmaz, teknik özellikleri de günümüzde önem arz etmektedir, kusursuz dış cephe tasarlamak için biz de Benna Hool olarak hizmet vermeye hazırız.

Asma Tavan

Bir mekanın iç dekorasyonunda asma tavan önem arz eden unsurlardan biridir, diğer yüzeyler ve eşyalar daha küçük bir alan teşkil ederken tavan boş ve büyük bir alan olarak göze çarpar.

Doğalgaz Tesisatı

Mekanlarınızın en önemli tesisat işlerinden biri de doğalgaz ve kat kaloriferi tesisatlarıdır ve Benna Hool olarak bu tesisat hizmetinin yanı sıra bakım hizmeti de vermekteyiz.

Sıhhi Tesisat

İstanbul'da sıhhi tesisat işlerinde kendini kanıtlamış bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Mekanlarda sıhhi tesisat işleri dendiğinde gündelik kullanım için suyun dağıtılması ve giderlerin boşaltılması için sıhhi tesisat döşenmektedir.

Yangın Tesisatı

Ülkemizde yangın sebebiyle sık sık can ve mal kaybı yaşanmaktadır. Bu kayıpları önlemek için ve yangın sırasında erken müdahale edebilmek için yangın tesisatını mekanlarınıza döşemekteyiz. Binaların yönetmeliklere uygun şekilde tesisat düzenlenir.

Havalandırma

Havalandırma tesisatı ile içinde yaşadığımız kapalı ortamda oksijenin azalıp karbondioksitin artması, sigara ve vücut kokularının artması gibi durumlarda zehirli gazlar ve ısı kazancı dışarı atılır, ortamdaki tozlar uzaklaştırılır.

Yerden Isıtma

Yerden ısıtma tesisatında döşeme üzerindeki şaplara borular döşenir ve sıcak su geçirilmesi yöntemi ile ısıtma sağlanır. Boru döşemesi dışında elektrikli ısıtıcı kablo ve levhalar da kullanılmaya başlanmıştır.

Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Soğutma işlemlerinde en çok tercih edilen yöntemler vantilatör, klima ve fandır. Büyük mekanlarda, ofis ve iş yerlerinde, AVM'lerde genellikle büyük boy soğutucular kullanmaktayız.

0 (553) 849 4983

Ayhan HAZAR - İÇ MİMAR

Fevzi Çakmak Mah  Ticaret Sk
No.5 -  Pendik / İSTANBUL
Pk. 34899

Müşterilerimiz

Diğer müşteri yorumları