Parke Cila

Pake Cila

Parke cila işlemi dekorasyonda önem arz eden işlerden biridir. İşinde uzman parke ustalarının teknik donanıma sahip olmaları beklenmektedir ve Benna Hool olarak ustalarımız işi konusunda oldukça tecrübe sahibidir.

Parke cilası kullanılan malzemeye ve ustanın maharetine bağlı olarak mükemmel bir görünüm sağlar. Parke sistre cilası masif parke, lamine, rabıta, tahta gibi çeşitli yer döşemeleri kullanılarak yapılmaktadır.  

Parke zemine döşendikten sonra sistre yapılır, en son cila işlemine geçilir. Cila da çeşitlilik göstermektedir. Evlere genellikle cam cila uygulanmaktadır ve evlere güzel parlaklık sağlamaktadır. Bunun dışında kompenatlı cila işlemi de evlere ve iş yerlerine uygulanabilmekte ve kusursuz bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası'nda faaliyet gösteren Benna Hool ustaları parke cila işlerini en kısa sürede başarıyla yerine getirmeyi amaçlar, parke ve cila işlemi sırasında çok fazla toz ortaya çıkarken kullandığımız ekipmanlarla ortam en az derecede kirlenecek şekilde çalışırız.

Fortкупить резину 285 25 20 летняя резинавсероссийскаяфинал лиги

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.