Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Soğutma ve Isıtma Sistemleri

Soğutma işlemlerinde en çok tercih edilen yöntemler vantilatör, klima ve fandır. Büyük mekanlarda, ofis ve iş yerlerinde, AVM'lerde genellikle büyük boy soğutucular kullanmaktayız.

Mekan ve yaşam alanlarında ısıtmak için pek çok yöntem söz konusudur. Yerden ısıtma, kalorifer, klima gibi müşterilerin istekleri doğrultusunda ısıtma tesisatlarını başarıyla kurmaktayız. Günümüzde güneşin ışınlarından yararlanmak amacıyla da güneş enerjisi sıklıkla kullanılmaktadır. Güneş panelleri kurdurmak isterseniz bu konuda da çekinmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Şofben, termosifon, termostat da bir diğer ısınma ekipmanlarındandır. Sıcak su elde etmek için sadece kombi değil bu ekipmanlardan da istediğinizi evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tüm ekipmanların kurulumu Benna Hool ustaları tarafından yapılmakta ve kullanım şekilleri en ince detayına kadar anlatılmaktadır.

Soğutma işlemlerinde ise en çok tercih edilen yöntemler vantilatör, klima ve fandır. Büyük mekanlarda, ofis ve iş yerlerinde, AVM'lerde genellikle büyük boy soğutucular kullanmaktayız. Evlerde ise klima tercihimiz olmaktadır. Zaman zaman tavan vantilatörleri de kullanılmaktadır. Soğutma ve ısıtma sistemleri sadece bir evle sınırlı değildir. Dilerseniz bütün apartmanın ısıtma ve soğutmasını da sağlamaktayız. Apartmanınıza kuracağımız ısıtma-soğutma merkezi ile konforlu bir ev ortamında yaşayabilirsiniz. 

greek translationЭкшн камера GoPro Hero 4 Silverконцерты в харькововеfrench

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.