Yangın Tesisatı

Yangın Tesisatı

Ülkemizde yangın sebebiyle sık sık can ve mal kaybı yaşanmaktadır. Bu kayıpları önlemek için ve yangın sırasında erken müdahale edebilmek için yangın tesisatını mekanlarınıza döşemekteyiz.

Binaların yangından korunması hakkında yönetmeliklere uygun şekilde tesisat düzenlenir.

Benna Hool olarak yangın tesisatı ve duman kontrolü projelerini başarıyla uygulamaktayız. Sadece ev değil, ofis, iş yeri, AVM'lerde hem iç hem bina dışı yangın hidrantları yapmaktayız. Yangın söndürme sistemlerinde sulu söndürme ve gazlı söndürme en sık kullanılan yöntemlerdendir. Sulu söndürmede yangın dolabı, sprinkler gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Sulu söndürme sisteminde kuru borulu sistem ve ıslak borulu sistem kullanılmaktadır. Gazlı söndürme sistemi ise bilgi işlem odası, arşiv odası gibi suyun zarar vereceği ortamlarda kullanılmaktadır. Yangın anında oda kısa sürede yangını söndüren gazla doldurulur ve ortamda yangını tetikleyen oksijen yok edilir.

Yangın tesisatının bulunması itfaiyenin gelip yangını kontrol altına alana kadar geçen sürede müdahale etmeye yardımcı olur. Yangın tüplerinin, yangın merdiveninin bulunması özellikle evlerde yangına müdahale ve yangından kaçmak için büyük önem kazanmaktadır.

work forпремьерistanbul independent escortноутбуки игровые

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.