Yerden Isıstma Sistemleri

Yerden Isıtma

Yerden ısıtma tesisatında döşeme üzerindeki şaplara borular döşenir ve sıcak su geçirilmesi yöntemi ile ısıtma sağlanır. Boru döşemesi dışında elektrikli ısıtıcı kablo ve levhalar da kullanılmaya başlanmıştır.

Yerden ısıtmada borular değişik şekillerde döşenebilmektedir. Yerden ısıtma sistemi ile ısı dağılımı mekanın her noktasına eşit dağıldığından konforlu bir ısınma sağlanır. 

Yerden ısıtma tesisatı yapılmış mekanlarda görüntüyü bozan kalorifer, radyatör gibi ekipmanlara gerek kalmaz. Isınan hava tavanda birikmez, insanın boy seviyesinde asılı kalır ve ortamda sıcaklık dağılımı dengeli olur. Ayrıca duvarda, tavan ve perdelerde kir oluşması da önlenir.

Yerden ısıtma sisteminde yüksek verimli yoğuşmalı kazan veya kombileri tercih etmekteyiz. Ayrıca bu tesisat sistemi radyatörlü ısı sistemlerine göre daha uzun ömürlüdür. Yerden ısıtma sistemini kurduğumuz gibi aynı zamanda bu sistemin bakımını da yerden ısıtma temizliği makinası ile yapmaktayız.

Elektrikli ısıtıcılı kablolar ile yerden ısıtma tercihlerinde ise genellikle mekanların kaba inşaatı sırasında son zemin öncesinde tesisat döşenir. Kablolu yerden ısıtma sistemleri zemin dışında duvarlara da rahatlıkla uygulanabilmektedir. Siz de evinizde, ofisinizde, iş yerlerinizde yerden ısıtma tesisatı kurdurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız fizibiliteden sonra hazırlıklarımızı tamamlayarak sizlerin isteği doğrultusunda harekete geçeriz.

indianforex No Deposit Bonus 2016spanish englishsingapore backpage

7/24 Hizmet Desteği

Benna Hool müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Benna Hool bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Benna Hool şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.